Sebestředná? Tak se jmenuje novinka od Michala Hrůzynovinka

Zpěvák, hudebník, respektovaný skladatel a vyhledávaný autor ústředních písní k filmovým i seriálovým hitům Michal Hrůza přichází s dalším chytlavým singlem. Píseň Sebestředná? pojednává o partnerských vztazích a vzájemném obviňování. I přesto se jedná o rychlou kytarovou hitovku s refrénem, který nedostanete z hlavy.„Píseň je o soužití dvou lidí, kteří spolu sice žijí, ale přitom jsou jen spolubydlící. Navzájem se obviňují, že vinu na tom má ten druhý, sebestředný," říká o významu písně Michal Hrůza. „Otazník v názvu dává možnost pochopit, že viní jsou oba," dodává zpěvák, který spolu se svou Kapelou Hrůzy nahrál nejnovější singl ve studiu Elements Prague pod taktovkou Honzy Horáčka, který má jakožto kytarista Kapely Hrůzy autorský podíl na hudbě nejnovějšího singlu. O text se už Michal Hrůza postaral sám, mix a master měl tentokrát na starosti Tomáš Karásek.

Energická píseň se dočkala i videoklipu, ve kterém onu sebestřednou dvojici ztvárnili Lenka Langerová a právě Michal Hrůza. Celý snímek s překvapivým koncem řídil z režisérského křesla zkušený Jiří Studnička.

Už 17. března vyráží Michal Hrůza a Kapela Hrůzy na jarní tour napříč Českou republikou, v rámci které se během března a dubna představí v Litomyšli, Brně, Krnově, Pardubicích, Olomouci a Vratislavicích.


Added: 03.03.2023, martin16.04.2024 - Brno, Fléda

17.04.2024 - Ostrava, Barrák Music Club

26.04.2024 - Liberec, Vratislavice 101010

27.04.2024 - Olomouc, S-klub

Related photos