Srdce nebo rozum? Talentovaní Platonic s novinkou Možná učinili další důležitý krok ve své nové kariéře.novinka

Kapela, která se zrodila na základech punkrockové formace M2E, představuje svou zbrusu novou nahrávku Možná. V produkci renomovaného Ondřeje Žatkuljaka vykřesala další přesvědčivý song a ani tentokrát mu nelze upřít cit pro výrazné melodie, které se snadno zachytí v mysli posluchačů.„Song Možná je o vnitřním boji, jestli dělat to, co člověku říká rozum nebo co mu říká srdce. I když rozum říká ne, tak srdce velí ano, a proto občas člověk dělá věci jinak, než říká,“ přibližuje téma singlu charismatický zpěvák David Piňos.

Možná bylo původně klavírním songem, u nějž Platonic od začátku věděli, že mu chtějí vtisknout popovější rozměr. S tím kapele pomohl producent Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studia, který se okamžitě naladil na vlnu Platonic. Možná zní přesně tak, jak si kapela představovala. „Cílem byl aktuální popový zvuk kombinující kapelu se synťáky a moderními prvky. Věřím, že se nám to podařilo a držím klukům palce!“ dodává Žatkuljak.

Platonic se před pár dny představili naživo v brněnské Flédě jako hosté zpěváka Pekaře. Podle reakcí publika mají Platonic se svoji živou prezentací výborně našlápnuto. Od loňského roku je kapela pod křídly vydavatelství Universal Music, kterému se daří koncepční práce s mladými umělci, jako jsou Lenny, Mirai či Slza.


Added: 02.03.2018, martin

Related photos