Jaké to je zamilovat se do nejlepšího kamaráda nebo kamarádky? O tom je nejnovější klip kapely PLATONIC k singlu Zapomenem.novinka 04.02.2020, martin

Pop-rocková kapela PLATONIC hned ze začátku roku 2020 vydává další singl z připravovaného alba, který se jmenuje Zapomenem.

"Myšlenka Zapomenem je o lidech, a je jedno, jestli je to pár, přátelé nebo rodina, kteří mají nějaký spor. Ten se může vléct měsíce, nebo roky, až se dostane do situace, kdy v podstatě zapomenou proč spor vlastně vznikl. Emoce najednou nejsou tak čerstvé a mnohdy vyjde najevo, že je vyvolala úplná maličkost nebo nedorozumění," řekl o songu zpěvák kapely Dave.

Na singlu s kapelou spolupracoval producent Daniel Hrdlička. O mix se postaral Adam Vychodil a režie klipu se ujmul Radim Věžník."V příběhu klipu je skryta pointa, že by se lidé měli snažit spolu komunikovat i ve zdánlivě neřešitelných situacích, což v našem případě symbolizuje cit, který druhou stranou nelze opětovat. Hledat východiska, která jsou často snazší, než se na první pohled zdá. Nejdůležitější část klipu je úplný závěr, kde hlavní hrdinka klipu zbytečně neutne vztah s někým, s kým si jinak skvěle rozumí, naopak respektuje danou situaci a vyřeší ji tím nejlepším způsobem," popsal námět klipu režisér.

"Jsme neuvěřitelně vděční, že můžeme spolupracovat s lidmi jako je Dan Hrdlička, Adam Vychodil nebo Radim Věžník, protože jsou to nejen profesionálové ve svém oboru, ale taky fajn lidi, díky kterým můžeme to, co děláme a milujeme, pokaždé posunout o level výš," dodal zpěvák.

Pokud se Vám Zapomenem od PLATONIC líbí, nezapomeňte sledovat jejich sociální sítě, kde už brzy zveřejní data koncertů pro letošní rok!